fbpx ...

Nie masz pomysłu na stronę firmową?

Zaprojektujemy Twoją nową Witrynę Internetową

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Myśląc długofalowo, projektowane przez nas strony internetowe są kompatybilne z najnowszymi technologiami od Google i Facebook`a.

W zależności od rodzaju prowadzonego przez Ciebie biznesu stroną internetową może być: Blog, Sklep, Portal Informacyjny, Forum Internetowe, Strona Sprzedażowa lub Usługowa.  

Wiele rozwiązań w jednym miejscu

Nowoczesne strony internetowe dla Twojej Firmy

Wizytówka

Najprostsza strona internetowa na której znajdują się najważniejsze informacje. Możliwość dodania formularza kontaktowego

Blog

Strona z wpisami. Możliwość dodawania i edytowania własnych wpisów (teksty, zdjęcia, filmy). Osobny panel logowania oraz podstawowe narzędzia.

Strona Firmowa

Znajdują się na niej dodatkowe narzędzia tak jak śledzenie ruchu oraz zbieranie danych na potrzeby REmarketingowe

Strona Informacyjna

Znajdziesz na niej wszystkie niezbędne informacje na temat Twojego projektu. Możliwość bezpośredniego kontaktu poprzez formularz. Nieograniczona ilość podstron. Rozwijalne menu.

Landing page

Celem tej strony jest przyciągnięcie uwagi klienta na konkretne działanie i skupienie na wybranej treści. Strona jest prosta i przejrzysta. Klienta nie rozprasza nagłówek ani stopka strony. Strona nakierowuje określone działanie w jak najmniejszej ilości kroków.

Portal / Wortal Internetowy

Strona z wieloma wpisami i podstronami, które możemy dzielić i grupować na stronie głównej. Możliwości zamieszczania reklam na których Twoja Firma będzie zarabiać. N takich platformach jak Google Adsense lub od prywatnych klientów.

Strona Sprzedażowa

Podobnie jak Landing Page, strona skupia na wybranej treści i skłania do zakupu określonej rzeczy lub usługi w Internecie jak i w prawdziwym świecie.

Sklep Internetowy

Strona internetowa na której znajdziesz wiele produktów lub usług. Możliwość tworzenia kont oraz logowania dla nowych użytkowników do strony sklepu.

Strona Korporacyjna

Rozbudowana witryna internetowa, która składa się z wielu podstron, wpisów oraz jest połączona z narzędziami takimi jak Pixel, API, Google Analytics, Google Search Console oraz wieloma płatnymi lub spersonalizowanymi rozwiązaniami

Nie wiesz co wybrać lub Nie znalazłeś rozwiązania dla swojej Firmy?

Zapytaj nas, chętnie pomożemy

Stworzyliśmy strony internetowe z których jesteśmy dumni!

Co mówią o naszych stronach nasi klienci

small_c_popup.png

Chętnie się z Tobą umówimy i dowiemy się wszystkiego o Twoim biznesie

Porozmawiajmy

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.